Prodávejte produkty z českých farem

Získejte zásadní výhodu vůči konkurenci

Čisté. Kvalitní. Ekologicky udržitelné. Pokud provozujete vlastní kavárnu, bistro nebo restauraci, tak přesně takové jídlo můžete nabízet svým zákazníkům.

Přijměte naši výzvu a připojte se do světa aquaponie, inovativního způsobu pěstování potravin, který spojuje chov ryb a pěstování rostlin v propojeném přírodním systému.

Vhodné pro

Kavárny
Restaurace
Farmářské obchody

Co Vám můžeme nabídnout?

Prodávejte produkty z českých farem

Farmia Food už dnes nabízí široký aquaponický sortiment po celé republice a chystá  expanzi na zahraniční trh. Stává se tak nejen klasickým dodavatelem potravin, ale i partnerem na cestě k zdravějšímu a chutnějšímu životnímu stylu.

Jako naši partneři získáte možnost výběru z široké škály produktů, stejně jako podporu a spolupráci s naším týmem odborníků. Budete mít přístup k nejnovějším produktům moderního a udržitelného zemědělství a k neustále se rozšiřujícímu sortimentu.

Farmia Food dlouhodobě pracuje na revolučním způsobu pěstování potravin prostřednictvím aquaponie, hydroponie a RAS systémů a právě tato schopnost inovace a adaptace na aktuální potřeby trhu ji a přeneseně i vás posouvá ještě blíže k srdcím zákazníků.

Spolupráce přesně podle našeho gusta!

  • Pro zákazníky naši rodinné kavárny a farmářského obchodu v Hlučíně neustále hledáme ty nejlepší produkty českém na trhu. Při výběru sortimentu upřednostňujeme transparentní původ produkce i celoroční stabilitu nabídky. Díky spolupráci s Farmia Food již roky dodáváme na místní trh absolutně čerstvou zeleninu i šetrně zpracované delikatesy, které naši hosté doslova milují. Děkujeme

    Michaela a Karel Janošovi

  • Symfonie chutí! Přesně tak jeden zákazník popsal naše aquaponické saláty, které čerpají živiny přímo z chovu pstruhů a dalších ryb. Symbióza, jak má být. Děkujeme!

    Zemědělská farma Kublák Fryčovice

Zapojte se s chutí do spolupráce

Produkce z českých farem
Maximální čerstvost a kvalita produktů bez sezonních výkyvů
Velkoobchodní ceny stabilní po celý rok
Dlouhá doba skladování díky sklizni i s kořeny
Organická produkce bez agrochemie
Marketingová podpora provozovny

Proč se připojit k našemu programu?

 1.PŘÍRODA V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ

Naše rostliny i ryby najdete výhradně ve speciálních systémech, které vylučují používání pesticidů a umělých hnojiv. Díky tomu dosahujeme maximální čistoty, bezpečnosti a kvality po celý rok.

2.NEJLEPŠÍ CHUŤ

Rostliny i ryby v našem systému žijí v přirozeném prostředí, bez stresu a s dostatkem živin. Zákazníci tak dostávají jedinečný zážitek z jídla plného chutí a vůní.

3. Udržitelnost

Aquaponie je ekologicky šetrný způsob pěstování, který šetří vodu a minimalizuje spotřebu energie. Připojením k našemu programu podporujete udržitelné české zemědělství a aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí.

4. ZMĚNA PRAVIDEL TRHU, NOVÍ ZÁKAZNÍCI

Díky našemu jedinečnému přístupu můžete nabízet produkty, které jsou jinde na trhu nenajdete. Oslovíte tak nové skupiny zákazníků a získáte zásadní konkurenční výhodu.

5. Spolupráce s profesionály

Jako naši B2B partneři získáte nejen kvalitní produkty, ale také podporu a spolupráci s naším týmem odborníků. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách a nabízet přístup ke speciálním akcím a slevám.

Nenechte si ujít příležitost dát svému podnikání nový impulz a zaujmout zákazníky jedinečnými produkty z českých farem. Připojte se ke světu aquaponie a získejte výhodu vůči konkurenci!

Zajímá vás víc? Ozvěte se nám a my vám rádi poskytneme veškeré informace. Získejte exkluzivní přístup k naší nabídce a staňte se B2B prodávejte potraviny z českých farem!

Zakousněte se do naši spolupráce! Napište nám.

    Můžete ochutnat v našich bistrech