Podcasty ze světa aquaponie

Futuradio

Ve Farmia Food hledáme cesty k čistšímu životu. Proto se na ně vyptáváme těch, kteří už je stačili zmapovat. Pojďte si k našim hostům pro bystré rady a tipy. Poslechněte si je v našich podcastech.

Přejít na podcasty

Podcasty jsme pro vás připravili ve formě videí na YouTube nebo si je můžete poslechnout jako audio stopu. Naladit si nás můžete přes Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts. Tak si uvařte dobrou kávu, pohodlně se usaďte a nechte se unášet na aquaponické vlně FUTURADIA.

O našich podcastech

Jakub Stejskal dobře ví, s kým najde rozumnou řeč. Do našich podcastů tak zve vybrané odborníky na zdravý pohyb, kvalitní spánek nebo na lepší stravování.

Co děláme špatně, když se nám nedaří usnout? Jak skloubit moderní životní tempo s dostatečně zodpovědnou péčí o své tělo i ducha? Po čem sáhnout v kuchyni, abychom byli ve své kůži? A jakou roli v tom může hrát aquaponická potravina?

Ponořte se do toho na vlnách Fitcastů.

Přejít na podcasty

Podcasty Futuradio

Nechte se unášet na aquaponické vlně FUTURADIA. Přejeme příjemný poslech.

Jak střeva ovlivňují celý náš život a co je to vlastně mikrobiom? Na to odpovídá molekulární biolog Petr Ryšávka.

Jak střeva ovlivňují celý náš život a co je to vlastně mikrobiom? Na to odpovídá molekulární biolog Petr Ryšávka.

Co je reálná hrozba, proč se chemie, používá, kdo ji povolil, je někdo, kdo by ji chtěl regulovat, vliv na naše tělo to se dozvíme na našem novém podcastu!

Třetinu dne prospat. Petr Havlíček poradil, jak na ‘dobrý život’

Třetinu dne prospat. Petr Havlíček poradil, jak na ‘dobrý život’

Zdravý pohyb, kvalitní strava, duševní očista a dostatek odpočinku. To jsou podle vyhledávaného specialisty Petra Havlíčka hlavní pilíře skvělé životní kondice v každém věku. Jak pouliční osvětlení ovlivňuje kvalitu našeho spánku a proč k večeru oželet horkou vanu? Kde se vzalo typicky české přejídání? Proč se většině lidí nepodaří naplnit svá předsevzetí? A jak s tím vším souvisí životní filozofie každého z nás?
Dozvíte se z podcastu, který možná pomůže změnit vaše každodenní návyky…