Rodinná kavárna a farmářský obchod Hrášek

Rodinná kavárna a farmářský obchod Hrášek

  • Adresa: Ostravská 124, 748 01
  • Ostrava

Ahoj všichni milovníci čerstvého a zdravého jídla v Ostravě!

Máme pro vás skvělou novinku! Farmia Food, vaše oblíbená firma s farmářskými produkty, nyní má výdejní místo přímo v Hlučíně, a to v útulné rodinné kavárně a farmářském obchodu jménem Hrašek. Tato spolupráce je pro nás velkou radostí, a jsme si jisti, že i pro vás to bude skvělá zpráva.

Co můžete očekávat? Na našem výdejním místě v kavárně Hrašek budete moci vyzvednout čerstvé bedýnky plné lahodných salátů a aromatických bylinek. Naše produkty jsou pěstovány s láskou a péčí na farmách v regionu, což znamená, že si užijete tu nejlepší kvalitu.

Objednat také můžete na platformách

Můžete ochutnat v našich bistrech

10. 3. 2021

Farmia Food Show - Road show 2

Farmia Food Show – Honza Vorel

19. 5. 2021

Farmia Food Show s Natalie

Farmia Food Show s Natalie

Proč potraviny od Farmia Food

Bez chemických hnojiv a postřiků
Geniální chuť a čerstvost
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé
Vlastní bistra, kiosky a rozvozy

Časté dotazy

Kde najdu Farmia Food BISTRO?

Farmia Food Bistro najdete v Ostravě na Masarykově náměstí 15.

Kde najdu Farmia Food Point a co má v nabídce?

Farmia Food Point znamená prodejní místo našich produktů. Jako první v Evropě budujeme síť aquaponických bister, právě pod tímto názvem. Bistro Farmia Food Point najdete v Ostravě. V nabídce najdete ryby, saláty, bylinky různých druhů a výtečná aquaponická menu. Doplňujícím sortimentem jsou trvanlivé produkty – delikatesy. Aquaponická prodejny máme v plánu rozšiřovat i v dalších městech. Cílem je vybudovat síť kamenných aquaponických prodejen po celé České republice.

Kde se můžu zúčastnit akce Farmia Food SHOW?

Farmia Food zajišťuje různé eventy na farmářských trzích nebo street food festivalech pod názvem Farmia Food Show. Na nich se snažíme vzdělávat veřejnost a přiblížit tak moderní zemědělství i produkty špičkové kvality všem věkovým skupinám. Aktuálně provozujeme dva food trucky, které od jara do podzimu navštěvují větší i menší města po celé České republice. Rozváží čerstvé ryby, saláty, bylinky a zkušení kuchaři z nich připravují výtečná menu. Vybraných eventů se účastní náš matador Honza Vorel a plán výjezdů a akcí najdete na našem webu, příp. o nich informujeme v newsletteru a na sociálních sítích.

Z našeho Instagramu