Webinář o aquaponii vám ukáže cestu ke zdravým potravinám bez chemie

Webinář o aquaponii vám ukáže cestu ke zdravým potravinám bez chemie
Dáváte přednost kvalitním potravinám bez chemie a rádi byste se dozvěděli více o jejich produkci? Zúčastněte se online webináře, který vás seznámí s principy produkce zdravých a nutričně hodnotných potravin v moderních aquaponických farmách.

Příznivci zdravého životního stylu a kvalitních lokálních potravin produkovaných bez použití chemie mají jedinečnou příležitost zúčastnit se online webináře Poznejte aquaponii – svět zdravých potravin a udržitelného zemědělství, který odkrývá zákulisí provozu aquaponických farem. Webináře moderují profesionálové ze společnosti Future Farming, kteří se v oboru aquaponie pohybují již více než deset let a od roku 2020 sbírají cenné zkušenosti v provozu tří komerčních farem o celkové rozloze dvou hektarů.

Poznejte aquaponii do hloubky

Webináře přinášejí nejen objektivní a ucelený pohled na aktuální stav i problémy dnešního zemědělství, ale především odkrývají směry ekologické produkce potravin v blízké budoucnosti. Z pohodlí domova se seznámíte s technologií aquaponie, jejími hlavními výhodami a limity. Chybět nebude ani představení provozu velkokapacitní aquaponické farmy. Část webináře bude věnována kvalitě samotných potravin z těchto farem a také praktickým tipům k jejich využití v každodenním jídelníčku. Samozřejmostí je prostor pro dotazy z publika.

Přihlaste se ještě dnes!

Účast na webináři je zdarma. V zájmu zajištění co nejvyšší kvality online přenosu a dostatečného prostoru pro dotazy účastníků je počet míst na webináři omezen. Zajistěte si své místo včasnou rezervací na stránkách webinar.futurefarming.cz.

Můžete ochutnat v našich bistrech

Z našeho Instagramu