Bistro Ostrava

Bistro Ostrava

Farmia Food
  • Adresa: Masarykovo náměstí 3090/15 Ostrava 70200 (1.p gastro pasáž )
  • Ostrava

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli navštívit nás a strávit čas v našem příjemném prostředí. U nás najdete skvělou nabídku jídel a nápojů, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí.U nás najdete širokou škálu pokrmů, které vám nabídnou plné spektrum chutí a vůní. Věříme, že naše jídla nejenže ochutnáte, ale také si užijete celý gastronomický zážitek.

Rádi pro vás připravíme v bistru

Objednat také můžete na platformách

Můžete ochutnat v našich bistrech

10. 3. 2021

Farmia Food Show - Road show 2

Farmia Food Show – Honza Vorel

19. 5. 2021

Farmia Food Show s Natalie

Farmia Food Show s Natalie

Proč potraviny od Farmia Food

Bez chemických hnojiv a postřiků
Geniální chuť a čerstvost
Sklizeno i s kořeny, dodáváno ještě živé
Vlastní bistra, kiosky a rozvozy

Časté dotazy

Kde najdu Farmia Food BISTRO?

Farmia Food Bistro najdete v Ostravě na Masarykově náměstí 15.

Kde najdu Farmia Food POINT a co má v nabídce?

Farmia Food Point znamená prodejní místo našich produktů. Jako první v Evropě jsme otevřeli síť aquaponických bister, právě pod tímto názvem. Dva kiosky se nacházejí v Brně a jedno bistro najdete v Ostravě. V jejich nabídce jsou ryby, saláty s kořenem, bylinky různých druhů a výtečná aquaponická menu. Doplňujícím sortimentem jsou trvanlivé produkty – delikatesy. Aquaponická prodejny máme v plánu rozšiřovat i v dalších městech. Cílem je vybudovat síť kamenných aquaponických prodejen po celé České republice.

Kde se můžu zúčastnit akce Farmia Food SHOW?

Farmia Food zajišťuje různé eventy na farmářských trzích nebo street food festivalech pod názvem Farmia Food Show. Na nich se snažíme vzdělávat veřejnost a přiblížit tak moderní zemědělství i produkty špičkové kvality všem věkovým skupinám. Aktuálně provozujeme dva food trucky, které od jara do podzimu navštěvují větší i menší města po celé České republice. Rozváží čerstvé ryby, saláty, bylinky a zkušení kuchaři z nich připravují výtečná menu. Vybraných eventů se účastní náš matador Honza Vorel a plán výjezdů a akcí najdete na našem webu, příp. o nich informujeme v newsletteru a na sociálních sítích.

Z našeho Instagramu